-10%





1 050 ₴
945 ₴
Сумка перенесення на кожен день.
Оптимальний контроль вашого вихованця, коли Ви несете його на вашому боці.
Підійде для транспортування невеликих собак.
Можна відкрити вгорі
Безперервно регульований, м'який плечовий ремінь
Короткий повідець перешкоджає вистрибуванню вихованця
Зі зручною кишенькою
Матеріал: поліестер
Колір: рожевий / чорний
Зручна і практична сумка на кожен день.
Розмір:
Довжина - 50 см
Ширина — 18 см
Висота - 25 см
Для тварин вагою до 5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид тварин | Собаки |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 250 мм |