
1 040 ₴
Виготовлений з високоякісного поліестеру.
Рюкзак і сумка - 2 в одному.
Додаткові м'які підкладки
Відкривається з боків і спереду.
Підійде для транспортування невеликих собак, котів та кішок.
Регулювання ременів на поясі і плечах
З двома окремими передніми кишенями
Короткий повідець перешкоджає вистрибуванню вихованця
Сітчасті вставки забезпечують гарну циркуляцію повітря
Можливе кріплення до візка
Дно, що знімається
Матеріал: поліестер
Колір: коричневий / бежевий
Зручна і практична сумка на кожен день.
Розмір:
Довжина - 41 см
Ширина - 21 см
Висота - 30 см
Для тварин вагою до 8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нейлон |