-21%




1 400 ₴
1 100 ₴
Сумка переноска на кожен день.
Рюкзак і сумка - 2 в одному.
Відкривається з боків і спереду.
Підійде для транспортування невеликих собак, котів та кішок.
Регулювання ременів
Короткий повідець перешкоджає вистрибуванню вихованця
Сітчасті вставки забезпечують гарну циркуляцію повітря
Дно, що знімається
Матеріал: поліестер
Колір: чорний / сірий
Зручна і практична сумка на кожен день.
Розмір:
Довжина - 42 см
Ширина - 21 см
Висота - 29 см
Для тварин вагою до 8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 290 мм |