





745 ₴
Туалет-домівка з дверцятами із практичним відкриттям спереду, обладнаний ручкою для перенесення, має совок і вугільний фільтр.
CathyEasy Clean - це туалет з дверцятами, повністю обладнаний, щоб найкраще відповідати потребам наших котячих друзів.
Це дуже просторий і водночас зручний для нашого вихованця, який буде відчувати себе в безпеці. Cathy Comfort оснащено дверцятами для легкого входу і виходу, із практичним відкриттям спереду для зручного прибирання, ручкою для транспортування, гігієнічним совком і вугільним фільтром для позбавлення від поганих запахів.
Цей туалет для кішок забезпечений дверцятами для легкого входу і виходу для Вашого котячого друга.
Cathy Easy Clean забезпечується другим практичним відкриттям, що робить прибирання надшвидким та легким.
Cathy Easy Clean оснащено гігієнічною лопаткою, розміщеною на верхній частині, щоб забезпечити зручне та швидке очищення піддонів.
Cathy Easy Clean забезпечується вуглецевим фільтром, який позбавляє від неприємних запахів.
Якісний пластик, легко доглядати та мити.
Перешкоджає розкидання наповнювача навколо туалету.
Розмір:
Довжина: 56 см
Ширина: 40 см
Висота: 40 см
Колір: блакитна сталь, пудровий рожевий.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Высота | 400 мм |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Stefanplast |
| Тип | Закрытый |
| Ширина | 400 мм |
| Вид животных | Кошки |
| Страна производитель | Италия |
| Длина | 560 мм |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Туалет-домик |