






1 005 ₴
Туалет-домівка з дверцятами та висувним ящиком, має совок і вугільний фільтр, обладнаний ручкою для перенесення.
Cathy Clever & Smart - це зручний і практичний туалет для котів, який можна легко і швидко очистити, завдяки корисному висувному ящику, що дозволяє мати щоденно чистий і акуратний туалет для котів.
Він обладнаний дверцятами для легкого входу і виходу.
З вугільним фільтром, який тримає запах у туалеті.
З лопаткою.
Cathy Clever & Smart забезпечується практичним висувним ящиком, що полегшує прибирання котячого туалету, гарантуючи щоденний чистий і акуратний туалет.
Cathy Clever & Smart забезпечена гігієнічною лопаткою, розміщеною у верхній частині, щоб забезпечити швидке очищення піддона.
Cathy Clever & Smart оснащена вуглецевим фільтром, який нейтралізує неприємні запахи.
Якісний пластик, легко доглядати та мити.
Перешкоджає розкидання наповнювача навколо туалету.
Розмір:
Довжина: 58 см
Ширина: 45 см
Висота: 48 см
Колір: блакитна сталь, пудровий рожевий.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Высота | 480 мм |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Stefanplast |
| Тип | Закрытый |
| Ширина | 450 мм |
| Вид животных | Кошки |
| Страна производитель | Италия |
| Длина | 580 мм |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Туалет-домик |