-21%

1 400 ₴
1 100 ₴
Сумка переноска на кожен день.
Виготовлена з поліестеру
Відкривається зверху і спереду
Знімний регульований плечовий ремінь
Сітчасті вставки забезпечують гарну циркуляцію повітря
Підійде для транспортування невеликих собак, котів та кішок.
Короткий повідець перешкоджає вистрибуванню вихованця
Знімне дно
Матеріал: поліестер
Колір: чорний
Сумка на кожен день.
Розмір:
Довжина - 47 см
Ширина - 26 см
Висота - 27 см
Для тварин вагою до 9 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал | Полиэстер |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 9 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 470 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Высота | 270 мм |