


866 ₴
Сумка переноска для велосипеда.
Виготовлена з міцного поліестеру
З нейлоновими ременями для кріплення до руля
Можна також використовувати, як сумку для перенесення за допомогою ручок
Посилена рамка для більшої стійкості
Прокладений край
Передня кишеня для ключів, паперів та інш.
З додатковою сітчастою кишенею для пляшечки
З відбивними смужками
Виготовлена з високоякісного поліестеру
Підійде для транспортування невеликих собак, котів та кішок.
Короткий повідець перешкоджає вистрибуванню вихованця
Знімне водонепроникне дно
Матеріал: поліестер
Колір: чорний / сірий
Сумка на кожен день та сумка переноска для велосипеда.
Розмір:
Довжина - 38 см
Ширина - 25 см
Висота - 25 см
Для тварин вагою до 6 кг
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Trixie |
| Вид | Сумка-переноска |
| Форма | Прямоугольная |
| Максимальная нагрузка | 6 кг |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Длина | 380 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Высота | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Полиэстер |