



1 824 ₴
Сумка переноска на кожен день та для літака.
Оптимально підходить як ручний багаж у літаку
Приймаються майже всіма авіакомпаніями
Додаткові ремені для кріплення
Виготовлена з високоякісного поліестеру
Відкривається збоку, спереду і зверху.
З окремою бічною кишенею
З двома ручками для перенесення
Підійде для транспортування невеликих собак, котів та кішок.
Знімний регульований плечовий ремінь
Сітчасті вставки забезпечують гарну циркуляцію повітря
Короткий повідець перешкоджає вистрибуванню вихованця
Знімне водонепроникне дно
Матеріал: поліестер
Колір: коричневий / зелений
Сумка на кожен день та для літака.
Розмір:
Довжина - 46 см
Ширина - 28 см
Висота - 23 см
Для тварин вагою до 25 кг
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Trixie |
| Вид | Сумка-переноска |
| Форма | Прямоугольная |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Цвет | Коричневый |
| Размеры | |
| Длина | 460 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Высота | 230 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Полиэстер |