

730 ₴
Сумка переноска на кожен день.
Наповнення стінок поролон
Відкривається зверху та спереду.
Підійде для транспортування невеликих собак, котів та кішок.
Сітчаста кришка та вентиляційні отвори
Гарно тримає форму
Чотири кишені
Короткий повідець перешкоджає вистрибуванню вихованця
Сітчасті вставки забезпечують гарну циркуляцію повітря
Материал: нейлон
Колір: темно-синій / білий / бежевий
Елегантна сучасна сумка на кожен день.
Розмір:
Довжина - 41 см
Ширина - 22 см
Висота - 26 см
Для тварин вагою до 7 кг
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Trixie |
| Вид | Сумка-переноска |
| Форма | Прямоугольная |
| Максимальная нагрузка | 7 кг |
| Цвет | Белый |
| Размеры | |
| Длина | 410 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Высота | 260 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Полиэстер |