

1 003 ₴
Ідеальний будинок для дому, подорожей або виставок
Дверцята з блискавкою повністю закриваються
Виготовлена з високоякісного поліестеру
З трьома бічними кишенями
Швидкий монтаж і демонтаж
Сітчасті віконця
Сітчасті вставки забезпечують гарну циркуляцію повітря
В комплекті чохол-сумка для транспортування
Матеріал: поліестер
Колір: чорний / блакитний
Розмір:
Довжина - 60 см
Ширина - 50 см
Висота - 50 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 8 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Высота | 500 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Полиэстер |