







1 050 ₴
Сумка переноска на кожен день
Відкривається зверху.
Підійде для транспортування невеликих собак, котів та кішок.
Сітчасті вставки на блискавці спереду
Можна відкрити зверху
Наповнення стінок поролон
Гарно тримає форму
З зовнішньою кишенею
Короткий повідець перешкоджає вистрибуванню вихованця
Обкладинка всередині - фліс
Матеріал: плащова тканина жаккард (поліестер)
Колір: чорний
Розмір:
Довжина - 45 см
Ширина - 26 см
Висота - 30 см
Для тварин вагою до 7 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 7 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 450 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Высота | 300 мм |