-10%





1 050 ₴
945 ₴
Сумка переноска на кожен день.
Оптимальний контроль вашого вихованця, коли Ви несете його на вашому боці.
Підійде для транспортування невеликих собак.
Можна відкрити вгорі
Безперервно регульований, м'який плечовий ремінь
Короткий повідець перешкоджає вистрибуванню вихованця
Зі зручною кишенькою
Матеріал: поліестер
Колір: рожевий / чорний
Зручна і практична сумка на кожен день.
Розмір:
Довжина - 50 см
Ширина - 18 см
Висота - 25 см
Для тварин вагою до 5 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид животных | Собаки |
| Материал | Полиэстер |
| Форма | Овальная |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 5 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Высота | 250 мм |