







614 ₴
Puppy Training Set - навчальний туалет для цуценят і собак. Повністю миється, зручний та має систему кріплення для пелюшок, що поглинають вологу (які не входять до комплекту). Покриття проти ковзання лап робить продукт стабільним, а стовбур пристосовано для цуценят хлопчиків. Продукт також придатний для старих собак або собак, що одужують.
Переваги:
Система кріплення для пелюшок і неслизька вкладка.
Сухі лапи!
Чиста поверхня.
Башточка (можна використовувати без неї).
Якісний пластик, легко доглядати й мити.
Розмір:
Довжина: 60 см
Ширина: 40 см
Висота: 4 см
Колір: сірий.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Stefanplast |
| Страна производитель | Италия |
| Вид животных | Собаки |
| Вид | Туалет |
| Цвет | Серый |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Высота | 40 мм |
| Состояние | Новое |