


1 040 ₴
Сумка переноска на кожен день.
Виготовлена з високоякісного поліестеру
Можна використовувати, як ліжко та для подорожей - два в одному
Відкривається збоку.
Підійде для транспортування невеликих собак, котів та кішок.
Знімний регульований плечовий ремінь
Сітчасте віконце
Збоку кишеня
Короткий повідець перешкоджає вистрибуванню вихованця
Знімне дно
Матеріал: поліестер
Колір: коричневий / сірий
Сумка на кожен день.
Розмір:
Довжина - 42 см
Ширина - 25 см
Висота - 27 см
Для тварин вагою до 7 кг
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Trixie |
| Вид | Сумка-переноска |
| Форма | Прямоугольная |
| Максимальная нагрузка | 7 кг |
| Цвет | Коричневый |
| Размеры | |
| Длина | 420 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Высота | 270 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Полиэстер |