


785 ₴
Сумка переноска на кожен день.
Виготовлена з високоякісного поліестеру
Можна використовувати, як ліжко та для подорожей - два в одному
Наповнення стінок - поролон
Підійде для транспортування невеликих собак, котів та кішок.
З вишивкою
Сітчасте віконце
Дві внутрішні кишені
Короткий повідець перешкоджає вистрибуванню вихованця
Матеріал: поліестер
Колір: чорний
Сумка на кожен день.
Розмір:
Довжина - 36 см
Ширина - 17 см
Висота - 26 см
Для тварин вагою до 5 кг
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Trixie |
| Вид | Сумка-переноска |
| Форма | Прямоугольная |
| Максимальная нагрузка | 5 кг |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Длина | 360 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Высота | 260 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Полиэстер |