








1 194 ₴
Сумка переноска на кожен день.
Виготовлена з високоякісного поліестеру
Можна використовувати, як ліжко та для подорожей - два в одному
Відкривається збоку.
Підійде для транспортування невеликих собак, котів та кішок.
Знімний регульований плечовий ремінь
Сітчасте віконце
Короткий повідець перешкоджає вистрибуванню вихованця
Матеріал: поліестер
Колір: чорний / синій
Сумка на кожен день.
Розмір:
Довжина - 48 см
Ширина - 31 см
Висота - 32 см
Для тварин вагою до 6 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 6 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 480 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Высота | 320 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Полиэстер |