


1 700 ₴
Сумка переноска на кожен день.
Оздоблення - штучна шкіра
Наповнення стінок поролон
Відкривається зверху і спереду.
Підійде для транспортування невеликих собак, котів та кішок.
Сітчасте віконце
Гарно тримає форму
Збоку кишеня
Знімний регульований плечовий ремінь
Короткий повідець перешкоджає вистрибуванню вихованця
Матеріал: поліестер
Колір: сірий
Сумка на кожен день.
Розмір:
Довжина - 40 см
Ширина - 19 см
Висота - 28 см
Для тварин вагою до 10 кг
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Trixie |
| Вид | Сумка-переноска |
| Форма | Прямоугольная |
| Максимальная нагрузка | 10 кг |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Длина | 400 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Высота | 280 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Полиэстер |