
731 ₴
Сумка переноска на кожен день.
Плащова тканина
Наповнення стінок поролон
Відкривається зверху.
Підійде для транспортування невеликих собак, котів та кішок.
Сітчасте віконце на молнії
Гарно тримає форму
Дві кішені
Короткий повідець перешкоджає вистрибуванню вихованця
Обкладинка всередині - фліс
Дно, що знімається
Матеріал: плащова тканина
Колір: бронзовий
Невелика сумка на кожен день.
Розмір:
Довжина - 45 см
Ширина - 21 см
Висота - 25 см
Для тварин вагою до 7 кг
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Trixie |
| Вид | Сумка-переноска |
| Форма | Прямоугольная |
| Максимальная нагрузка | 7 кг |
| Размеры | |
| Длина | 450 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Высота | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | плащевая ткань |
| Цвет | Бронзовый |