

560 ₴
Сумка переноска на кожен день.
Плащова тканина
Наповнення стінок поролон
Відкривається зверху.
Підійде для транспортування невеликих собак, котів та кішок.
Сітчаста кришка
Гарно тримає форму
Знімні ремені
Короткий повідець перешкоджає вистрибуванню вихованця
Сітчасті вставки забезпечують гарну циркуляцію повітря
Дно, що знімається
Матеріал: плащова тканина
Колір: сірий / рожевий
Невелика сумка на кожен день.
Розмір:
Довжина - 26 см
Ширина - 14 см
Висота - 20 см
Для тварин вагою до 3 кг
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Trixie |
| Вид | Сумка-переноска |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Максимальная нагрузка | 3 кг |
| Размеры | |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Высота | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | плащевая ткань |