
806 ₴
Сумка переноска на кожен день.
Виконана зі штучної шкіри
Наповнення стінок поролон
Відкривається зверху та спереду.
Підійде для транспортування невеликих собак, котів та кішок.
Сітчаста кришка та віконце
Гарно тримає форму
Дві кишені
Короткий повідець перешкоджає вистрибуванню вихованця
Сітчасті вставки забезпечують гарну циркуляцію повітря
Матеріал: штучна шкіра
Колір: білий
Елегантна сучасна сумка на кожен день.
Розмір:
Довжина - 41 см
Ширина - 20 см
Висота - 26 см
Для тварин вагою до 5 кг
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Trixie |
| Вид | Сумка-переноска |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Максимальная нагрузка | 5 кг |
| Размеры | |
| Длина | 410 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Высота | 260 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Искусственная кожа |