

854 ₴
Сумка переноска на кожен день.
Відкривається зверху та спереду.
Підійде для транспортування невеликих собак, котів та кішок.
Регулювання ременя
Короткий повідець перешкоджає вистрибуванню вихованця
Сітчасті вставки забезпечують гарну циркуляцію повітря
Знімне дно
Матеріал: поліестер
Колір: бронзовий
Зручна і практична сумка на кожен день.
Розмір:
Довжина - 50 см
Ширина - 27 см
Висота - 30 см
Для тварин вагою до 11 кг
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Trixie |
| Вид | Сумка-переноска |
| Форма | Прямоугольная |
| Максимальная нагрузка | 11 кг |
| Размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Высота | 300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Нейлон |
| Цвет | Бронзовый |