
805 ₴
Сумка переноска на кожен день.
Відкривається спереду.
Підійде для транспортування невеликих собак, котів та кішок.
Регулювання ременя
Сітчаста кишеня
Короткий повідець перешкоджає вистрибуванню вихованця
Сітчасті вставки забезпечують гарну циркуляцію повітря
Матеріал: поліестер
Колір: сірий/бордовий
Зручна і практична сумка на кожен день.
Розмір:
Довжина - 52 см
Ширина - 27 см
Висота - 27 см
Для тварин вагою до 6 кг
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Trixie |
| Вид | Сумка-переноска |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Максимальная нагрузка | 6 кг |
| Размеры | |
| Длина | 520 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Высота | 270 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Нейлон |