




657 ₴
Сумка переноска на кожен день.
Відкривається спереду.
Підійде для транспортування невеликих собак, котів та кішок.
Регулювання ременя
Сітчаста кишеня
Короткий повідець перешкоджає вистрибуванню вихованця
Сітчасті вставки забезпечують гарну циркуляцію повітря
Матеріал: поліестер
Колір: рожевий / чорний
Зручна і практична сумка на кожен день.
Розмір:
Довжина - 35 см
Ширина - 22 см
Висота - 23 см
Для тварин вагою до 5 кг
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Trixie |
| Вид | Сумка-переноска |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Розовый |
| Максимальная нагрузка | 5 кг |
| Размеры | |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Высота | 230 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Нейлон |