
1 194 ₴
Особливо високої якості та дуже міцна
Оптимальне спостереження за твариною шляхом носіння перед тілом.
Відкривається спереду і зверху.
Підійде для транспортування невеликих собак, котів та кішок.
Регулювання ременів на поясі і плечі
Анатомічний плечовий ремінь з кишенею для мобільного телефона
Короткий повідець перешкоджає вистрибуванню вихованця
Сітчасті вставки забезпечують гарну циркуляцію повітря
Матеріал: поліестер
Колір: чорний / сірий
Зручна і практична сумка на кожен день.
Розмір:
Довжина - 30 см
Ширина - 26 см
Висота - 33 см
Для тварин вагою до 10 кг
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Trixie |
| Вид | Сумка-переноска |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 10 кг |
| Размеры | |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Высота | 330 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Нейлон |