-21%




1 400 ₴
1 100 ₴
Сумка переноска на кожен день.
Рюкзак і сумка - 2 в одному.
Відкривається з боків і спереду.
Підійде для транспортування невеликих собак, котів та кішок.
Регулювання ременів
Короткий повідець перешкоджає вистрибуванню вихованця
Сітчасті вставки забезпечують гарну циркуляцію повітря
Дно, що знімається
Матеріал: поліестер
Колір: чорний / сірий
Зручна і практична сумка на кожен день.
Розмір:
Довжина - 42 см
Ширина - 21 см
Висота - 29 см
Для тварин вагою до 8 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал | Полиэстер |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 8 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 420 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Высота | 290 мм |