


886 ₴
Компактні розміри дозволяють розмістити такий будиночок де завгодно.
Улюбленець зможе подрімати, відпочити, або просто заховатися.
Плюшевий поліестер
Наповнювач: фліс.
Легкий у догляді низ.
Не ковзає.
Для тварин: киці, маленькі собачки
Розмір: 42 см х 35 см висота - 35 см.
Колір сірий
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Trixie |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Цвет | Серый |
| Форма | Прямоугольная |
| Размеры | |
| Длина | 420 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Высота | 350 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Домик |