


405 ₴
Гамак з металевим каркасом підійде до будь-якого радіатора.
Киці дуже люблять тепло
Улюбленець зможе подрімати, відпочити, або просто заховатися.
Для тварин: киці
Розмір: 45 см х 31 см висота - 24 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Вид животных | Кошки |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Trixie |
| Размеры | |
| Длина | 450 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Высота | 240 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Домик |