



556 ₴
Завдяки такому комплексу кішки зможуть реалізувати свої потреби у дряпанні та іграх
Розмір: основа 40 см * 30 см, висота 50 см, діаметр стовпчика 7 см
Покріття сізаль
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trixie |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Бежевый |
| Тип | Когтеточка-столбик |
| Размещение | Напольное |
| Длина | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 500 мм |