
1 545 ₴
Плетений кошик з другим ярусом для відпочинку.
Підійде для будь-якого інтер'єру.
Компактні розміри дозволяють розмістити такий будиночок де завгодно.
Улюбленець зможе подрімати, відпочити, або просто заховатися.
В комплекті 2 подушки з флісовим наповненням.
Для тварин: киці, маленькі собачки
Розмір: 54 см х 37 см висота - 43 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Trixie |
| Размеры | |
| Длина | 540 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Высота | 430 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Домик |
| Форма | Овальная |
| Материал изготовления | Плетений |