


70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Розмір:
Довжина 39 см
Ширина 24 см
Щільна тканина, всередині поролон 1 см
Підійде до будь-якої переноски розміру 1
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 10 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Длина | 390 мм |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Stefanplast |
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Прямоугольная |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | коврик в переноску |