




1 070 ₴
Відповідний вибір освітлення є одним з основних чинників, які впливають на те, як будуть почувати себе Ваші рибки і рослини. Кришки з освітленням виготовлені з пластику — це пропозиція для невеликих або середніх місткостей.
Кришка-світильник для акваріума призначений для освітлення акваріума і додаткового денного світла для рослин, запобігає вистрибування риб, а також запобігає швидкому випаровуванню води.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diversa |
| Страна производитель | Польша |
| Тип лампы | LED |
| Мощность | 13 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Крышка для аквариума |