



4 665 ₴
Потужне світлодіодне освітлення для всіх акваріумів RIO, LIDO, VISION і TRIGON. MultiLux LED - це новий стандарт світлодіодного освітлення для всіх акваріумів JUWEL з економією електроенергії до 50% в порівнянні з традиційними вставними світильниками T5.
MultiLux LED 92 19 Watt підходить до акваріуму JUWEL - Vision 180
MultiLux LED - це потужний світлодіодний вставний світильник для Вашого акваріума JUWEL. Замінні світлодіодні лампи DAY і NATURE створюють оптимальний для рослин і риб спектр світла при одночасній економії електроенергії до 50% в порівнянні зі вставними світильниками T5..
Економія електроенергії до 50% в порівнянні з люмінесцентними лампами T5 завдяки енергоощадним світлодіодним джерелам світла DAY і NATURE.

Вставлені в заводській комплектації світлодіодні лампи DAY і NATURE створюють широкий спектр світла, стимулюють ріст рослин і підкреслюють кольору Вашого підводного світу.

Змінні світлодіодні джерела світла з натурального скла відрізняються їх швидкою заміною. Наявні в наявності світлодіодні лампи DAY, NATURE і COLOUR можна довільно комбінувати, створюючи індивідуальне освітлення у Вашому акваріумі.

Високотехнологічна мембрана всередині MultiLux LED запобігає потраплянню вологи та сприяють контрольованому повітрообміну.

Підходить для всіх акваріумів JUWEL з незнімною верхньою рамкою. Наприклад, для RIO, LIDO, VISION і TRIGON.

Специфікації:
Назва продукту - MultiLux LED 92 см - 2x742 мм
Довжина лампи - 742 мм
Лампи в комплекті - 1x742 мм DAY & 1x742 мм NATURE
Кельвін - 9000/6500
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Juwel |
| Состояние | Новое |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 19 Вт |
| Страна производитель | Германия |
| Тип лампы | LED |
| Размеры | |
| Длина | 920 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Крышка для аквариума |