


270 ₴
Gipsy є практичною та універсальною переноскою, яку використовують для транспортування маленьких котів і маленьких собак. Вона має бічні щілини, щоб гарантувати правильну внутрішню вентиляцію, пластикові двері, які можуть бути закриті з зовнішньої сторони затискачами, вмонтовані щілини для ременів безпеки та ручку. Є різні кольори. Це безпечно для домашніх тварин, легко збирається, чиститься та ідеально підходить для подорожей зі своїм вірним другом на найпоширеніших засобах транспортування.
- легкість і простота під час складання.
- невелика вага самої переноски.
- великі отвори для кращої вентиляції всередині.
Розмір:
Довжина - 46 см
Ширина - 31 см
Висота - 32 см
Для тварин вагою до 5 кг
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 320 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Длина | 460 мм |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Максимальная нагрузка | 6 кг |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Страна производитель | Италия |
| Цвет | Голубой |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | MP Bergamo |