






604 ₴
Travel Chic має практичну протиковзну підлогу, яка гарантує більшу стабільність нашим чотириногим друзям.

У Travel Chic є практична система для ременів безпеки, яке дозволяє безпечно транспортувати вашого вихованця в автомобілі.

Дві частини, з яких складається Travel Chic, забезпечені численними краплевидними отворами, які гарантують максимальну внутрішню аерацію.

Верхня частина забезпечена двома практичними точками кріплення, які дозволяють переносити Travel Chic за допомогою плечового ременя.

Розмір:
Довжина - 50 см
Ширина - 34,5 см
Висота - 32 см
Для тварин вагою до 6 кг
Колір: синій, пудровий рожевий.
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 320 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Длина | 500 мм |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Stefanplast |
| Максимальная нагрузка | 6 кг |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Страна производитель | Италия |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Пластик |