





2 125 ₴
Нова антипригарна Summit Skillet об'єднує продуктивність ваших кухонних каструль в готове рішення. Це не тільки підвищує універсальність приготування їжі в поході, але і забезпечує зручність переміщення компактного і легкого інструменту. Зрештою, ваші трапези заслуговують на те, щоб бути такими ж хорошими, як і ваші пригоди.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jetboil |
| Вес | 300 кг |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Тип | Котелок |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 33 мм |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 215 мм |