
660 ₴
Барвистий та інноваційний контейнер у збірці характеризується відсутністю бічних гачків, замінених гачком, що ковзає, запатентованим на міжнародному рівні.
Багато отворів забезпечують хорошу вентиляцію всередині перенесення. Підійде для кішки, невеликого собачки
Вага тварини до 8 кг.
Міцний добротний пластик. Дверцята пластикові.
Висота - 36 см, довжина - 55 см, ширина - 36 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MPS |
| Страна производитель | Италия |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Синий |
| Максимальная нагрузка | 6 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 480 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Высота | 330 мм |