-21%


1 603 ₴
1 273 ₴
Сумку-переноску можна використовувати для перевезення домашніх улюбленців в автівці.
Сумки зроблені із міцних та якісних матеріалів, легко миються та призначені для комфортних подорожей власників та їх улюбленців.
Сумка-переноска 2 в 1 призначена для перевезення тварин середнього розміру.
Матеріали: поліестер 600D, сітка.
Вага: 0,72 кг.
Переваги:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Collar |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Максимальная нагрузка | 6 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 480 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 270 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Нейлон |