-21%


Отправка с 30 апреля 20262 138 ₴
1 698 ₴
Сумку-автокрісло можна використовувати для перевезення домашніх улюбленців в автівці.
Сумки зроблені із міцних та якісних матеріалів, легко миються та призначені для комфортних подорожей власників та їх улюбленців.
Автокрісло спеціально розроблено для безпечної та без стресу поїздки в автомобілі з домашньою твариною вагою до 17 кг.
Матеріали: поліестер 600D, сітка.
Вага: 1,58 кг.
Переваги:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Collar |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Максимальная нагрузка | 17 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Высота | 450 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Нейлон |