







464 ₴
Завдяки такому драпаку кішки зможуть реалізувати свої потреби у відпочинку та іграх та дряпанні
Розмір: діаметр 33 см, висота 5,5 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 90 мм |
| Производитель | Trixie |
| Цвет | Бирюзовый |
| Длина | 500 мм |
| Размещение | Напольное |
| Тип | Когтеточка |
| Ширина | 230 мм |