



633 ₴
З'ємна двостороння подушка
Тканина - бязь
Розмір 42x37x35 см
Виробник: Україна
Правила догляду за виробом
Сухе чищення
Прати в делікатному режимі з використанням пральних порошків, що не містять речовин, які відбілюють
Сушити у вертикальному положенні далеко від нагрівальних приладів
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Collar |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Лежак |
| Форма | Овальная |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Состояние | Новое |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Размеры | |
| Высота | 350 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Длина | 420 мм |