

600 ₴
Теремок - комфортні лежанки та будиночки для ваших вихованців.
Кольори: салатовий, блакитний, фіолетовий, рожевий, коричневий.
Тканина — натуральна бавовна.
Переваги:
• Трендові кольори
• Натуральна бавовна
• Найпопулярніші моделі
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Collar |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Лежак |
| Форма | Овальная |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Цвет | Коричневый |
| Вид животных | Собаки |
| Состояние | Новое |
| Размер породы животных | Мелкие, Средние |
| Размеры | |
| Высота | 70 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Длина | 750 мм |