





1 291 ₴
Стильна лежанка з супергероями зі знімними подушками.
Три розміри для невеликих порід.
Розмір L - довжина 59 см, ширина - 49 см, висота 20 см
Додаткові подушки можна придбати окремо
Зовнішня тканина - приємний на дотик зносостійкий матеріал, що легко чиститься.
Дно з прогумованої тканини - міцне, не ковзає по підлозі.
Наповнювач - поліестер, тримає форму. В ньому не заводяться кліщі та інші паразити.
Можливість придбати знімну подушку з іншим малюнком
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Collar |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Лежак |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Размер породы животных | Мелкие, Средние |
| Цвет | Черный |
| Форма | Прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 590 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Высота | 200 мм |