









968 ₴
Стильна лежанка зі знімними чохлами.
Три розміри задовольнять потребу всіх порід.
Розмір М - довжина 80 см, ширина - 55 см, товщина - 6 см
Зовнішня тканина - оксфорд. Приємний на дотик зносостійкий матеріал, що легко чиститься.
Дно з прогумованої тканини оксфорд - водонепроникне, міцне, не ковзає по підлозі.
Наповнювач - пінополіуретан вторинної перероблення товщиною 6 см. Теплий, повітряний, завжди тримає форму. В ньому не заводяться кліщі та інші паразити.
Переваги:
Гіпоалергенний
Не ковзає по підлозі
Знімний чохол
Можливість придбати знімний чохол (10 унікальних візерунків)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Collar |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Лежак |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Цвет | Синий |
| Вид животных | Собаки |
| Состояние | Новое |
| Размер породы животных | Средние, Крупные |
| Размеры | |
| Высота | 60 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Длина | 800 мм |