






355 ₴
З'ємна подушка
Тканина - поліестер 100%, наповнювач - поролон
Розмір 45x34x14 см
Виробник: Україна
Правила догляду за виробом
Сухе чищення
Прати в делікатному режимі з використанням пральних порошків, що не містять речовин, які відбілюють
Сушити у вертикальному положенні далеко від нагрівальних приладів
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Collar |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Лежак |
| Форма | Овальная |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Состояние | Новое |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Размеры | |
| Высота | 140 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Длина | 450 мм |