
970 ₴
Матеріал: штучне хутро, синтепон.
Тканина - нейлон 100%, наповнювач - поліестер 100%
Розмір 48x36x16 см
Виробник: Україна
Правила догляду за виробом
Сухе чищення
Прати в делікатному режимі з використанням пральних порошків, що не містять речовин, які відбілюють
Сушити у вертикальному положенні далеко від нагрівальних приладів
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Collar |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Лежак |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Цвет | Бежевый |
| Форма | Овальная |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 480 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Высота | 160 мм |