


2 331 ₴
Компанія COLLAR представляє колаборацію з французьким брендом ZULU. Колекція сумок-переносок для котів і собак виконана в мінімалістичному стилі з якісних матеріалів. Вироби відрізняються функціональністю і модним дизайном. А різноманітність форм і розмірів дозволить задовольнити будь-які потреби і смаки.
Сумка-переноска COLLAR чудово підійде для подорожей з вашим улюбленцем і для його транспортування до ветеринара. Сумку можна трансформувати у зручну лежанку або будиночок для облаштування спального місця вихованця.
Зовнішній шар тканини - плотна сумочна тканина.
Регулюємий ремінь на плече
Також є ручка зверху
Довжина - 44 см
Ширина - 32 см
Висота - 32 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Collar |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Материал | Текстиль |
| Форма | Овальная |
| Максимальная нагрузка | 6 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 440 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Высота | 320 мм |