



849 ₴
Сумка переноска на кожен день.
Практична сумка-переноска дарує комфорт і вихованцеві, і господарю під час подорожей. Модель дуже популярна серед власників котів і собак невеликих порід завдяки ряду переваг:
• якісні матеріали та пошиття
• оптимальний об’єм і дизайн
Зовнішній та внутрішній шар тканини - бавовна 80%, поліестер 20%. Всередині поролон. Простора бічна кишеня дозволяє завжди тримати під рукою найнеобхідніше: вологі серветки, пакетик з ласощами, невеличку іграшку. Ручки виготовлено зі цупкої тасьми, міцної та широкої. Щоб вони не різали руки та не давили плече. Переноска забезпечена сіткою.
Всередині гумка з карабіном, щоб пристебнути тварину
Дно м'яке, не знімається
Розмір:
Довжина - 39 см
Ширина - 20 см
Висота - 25 см
| Размеры | |
|---|---|
| Ширина | 190 мм |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 420 мм |
| Основные | |
| Форма | Овальная |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Сумка-переноска |
| Производитель | Collar |
| Материал | Текстиль |