

359 ₴
Лаконічний лежак PLACE стане комфортним місцем для сна та відпочинку вашого вихованця. Завдяки овальної форми лежака вихованець буде відчувати себе в ліжечку, як в колисці, а його сон буде максимально солодким. Наповнювач не збивається і не вбирає запахи. Універсальна форма і приємні кольори зроблять лежак гармонійним доповненням інтер'єру вашого будинку.
Матеріал: бязь, поролон
Розмір: 58х48х16 см
Виробник: Україна
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Природа |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Домик |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Цвет | Желтый |
| Форма | Овальная |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 580 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Высота | 160 мм |