

536 ₴
Будиночок для домашніх тварин Cube відмінно підійде як для котів, так і для дрібних собак. Він дуже затишний і м'який завдяки поролоновому наповнювача, а також бюджетний і практичний.
Універсальний дизайн і форма дозволяють без проблем поставити будиночок в приміщенні, оформленому в будь-якому стилі. Затишний куточок для улюбленця
Матеріал: бязь, поролон
Розмір: 40х40х37 см
Виробник: Україна
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Природа |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Домик |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Цвет | Бежевый |
| Форма | Квадратная |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Высота | 370 мм |