

427 ₴
Практичний будиночок з м'якої бавовняної тканини сподобається не тільки котам, а й невеликим собакам. Лежак-трансформер можна використовувати в 2 положеннях: як будиночок з круглим входом і м'якою подушкою всередині; як лежак-диван – потрібно лише натиснути долонею на «дах» будиночка, попередньо вийнявши з нього подушку, а потім покласти її назад до лежака.
Матеріал: бязь, поролон, холофайбер.
Розмір: 36х36х32 см
Виробник: Україна
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Природа |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Домик |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Цвет | Серый |
| Форма | Квадратная |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 360 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Высота | 320 мм |